Projekty podjazdów, parkingów i opasek. Kostka brukowa, koncepcje i pełne projekty.

Niemal każdy z projektowanych przez nas ogrodów wymaga nawierzchni utwardzonych w postaci podjazdów, parkingów i ścieżek.

Proponujemy także nawierzchnie tarasowe i estetyczne opaski wokół budynków. Koniecznie podświetlenia!

W czasie projektowania trzeba przewidzieć, miejsce ułożenia podziemnych instalacji do zasilania bramy i oświetlenia, projekt retencji wodnej w ogrodzie (odwodnienia, lub także nawodnienia).

Proponujemy standardowe, lub nowoczesne rozwiązania i skrupulatnie liczymy bilanse nawierzchni biologicznie czynnej, abyście nie płacili dodatkowych podatków „od deszczu”.

Na naszych stronach społecznościowych znajdziecie więcej projektów i realizacji HomeGarden. 

FaceBook

Facebook 2

Instagram

Printerest

Nowoczesny dom na Podbeskidziu. Projekt kostki brukowej, dobór materiału na elewację, opaski, tarasy i parking. Projekt wiaty garażowej na życzenie Inwestora/

Koncepcja projektowa z wizualizacją, bez projektu technicznego i kosztorysu- nasz wykonawca (świetna ekipa) nie potrzebował żadnych plików technicznych, poza wymiarami.

Buczkowice 2023r. 

Koszt podobnej koncepcji graficznej (bez projektu garażu to 3900,00) PLN.

 

 

Ten sam projekt w trakcie i tuż po wykonaniu.

 

Prosta bryła nowoczesnego budynku, uzupełniona o kostkę brukową, taras, opaski, schody i nasadzenia gazonowe, projekt elewacji/koncepcja.

Projekt autorski HomeGarden to podświetlona rzeźba w formie roweru „Bike&Lights ©” – wykonana dla Pani Inwestor pasjonującej się kolarstwem.

Ten sam projekt w trakcie i tuż po wykonaniu.

 

Ogród w Bestwince, projekt koncepcyjny nawierzchni i elewacji powstał w 2019roku.

Było sporo niepotrzebnych nerwów, bo jednak ostatecznie Inwestor zrealizował projekt dokładnie zgodnie z naszym założeniem 🙂 

Zrezygnował jedynie z zalecanej kostki Eco, woląc zapłacić podatek od deszczu.